02634214333

بهترین آموزشگاه موسیقی در کرج

بهترین آموزشگاه موسیقی در کرج آوادیس که یکی از برترین آموزشگاه ها می باشد طبق نظر هنرجویان و اساتید، با ما همراه باشید.

بهترین آموزشگاه موسیقی در کرج

آموزشگاه موسیقی آوادیس با هدف توسعه دادن به هنر موسیقی از ابتدا تلاش خود را برای بهترین بودن انجام داده است و پایه آموزشگاه خود را  به انتخاب مدرسين با تجربه، متخصص، تحصيلكرده و كارآزموده بنا نهــاده است.

آموزشگاه موسیقی آوادیس با ارائه بهترین روش‌های آموزشی و مشاوره‌های تخصصی در مقاطع مختلف نوازندگی ( شروع آموزش موسیقی مقدماتی، متوسطه وحرفه‌ای ) خود را در صدر بهترین ها قرار داده است

این آموزشگاه همچنین با توجه به کادر متخصص و تحصیل کرده خود برای هنرجویان وداوطلبین کنکور، کلاس‌های آمادگی کنکور موسیقی اعم از درس‌های نظری و عملی برگزار می‌کند.

دراین آموزشگاه علاوه بر فعالیت در بعد آموزشی، کنسرت های سالانه و اجراهای صحنه‌ای هر فصل برای هنرجویان مستعد که توسط اساتید معرفی وانتخاب می‌شوند. برگزار می‌نماید که این امکان فراهم می‌شود.

خانواده‌ها نتایج آموزشی فرزندان خود را به دقیق‌ترین شکل مشاهده نمایند.

آموزشگاه آوادیس برای یادگیری آموزش موسیقی بنیانی و حرکت بنیانی برای کسانی که قصد دارند موسیقی را از نزدیک لمس کنند، فرصتی است تا این هنر را با تمام تنوع‌هایش در بنیادی‌ترین تجربه‌های ممکن بیازمایند.

فراگیری موسیقی حرفه ای در کرج

فراگیری موسیقی در بستر آموزش موسیقی بنیانی همه‌ی وجود فرد را دربرمیگیرد، فهم معینی از حواس می‌طلبد. و بینشی نسبت به کلیت موسیقی به ارمغان می‌آورد.

آموزش بنیانی با کار در زمینه‌های گوناگون (کار روی صدا، حرکت و ساز نوازی، با دقت گوش کردن، نت نویسی و هم چنین پرورش ادراک شناختی) آغاز می‌شود.

هدف از این کنش‌ها برقرار شدن پیوندهایی برای تسهیل فراگیری و فراهم آمدن تجربه‌هایی برای فهم یکپارچگی موسیقی، گفتار، و حرکت است.

در هر شکلی از موسیقی پردازی خلاق، این یکپارچگی یا همسانی اساس و آستانه‌ی هر نوع ملاحظه‌ی مربوط به کنش‌های خلاقانه بشمار می‌رود.

می‌توان گمان برد که ریتم، ریتم فردی و زیستی‌ای که هر بنی بشری را تشخص می‌بخشد، سرچشمه‌ی این همسانی است.

هرکس که حرکت می‌کند، سخن می‌گوید، می‌جنبد، و موسیقی می‌سازد، همه‌ی کنش‌ها را بصورت ریتمیک انجام می‌دهد.

چرا انسان‌ها به موسیقی احتیاج دارند

ساخته‌های هنرهای تجسمی، موسیقیایی، گفتاری، و حرکتی همگی شکل‌هایی از بیان‌های انسانی هستند. مردم به واسطه‌ی این خروجی‌ها می‌توانندخود را به برون بریزند و درونی‌ترین گوشه‌های وجودشان را به حرکت درآورند.

پس آنچه انسان‌ها را فراتر از ضربان ریتمیشان به تحریک وامیدارد چیست؟

در توصیف ادارک‌های تازه نشانه‌های تداعی‌گر یا تصویری میابیم که ما را تکان میدن و در ذهنمان با تجربه پیشین مرتبط می‌شوند. ما به واسطه این دستمایه‌ها هر چیز تازه را از آن خود می‌کنیم و مطابق با ساختارهای از پیش آماده و آشنامان در دسته‌های مختلف جای می‌دهیم. این فرایند‌ها گاهی با عبارت بینش‌های شناختی توصیف می‌شوند. چنانچه دانشجو یا مخاطب مطلبی را فهم کند، دیگر آن مطلب از ذهنش نخواهد گریخت.

بهترین آموزشگاه موسیقی در کرج

مربیان هم به همین ترتیب گمان می‌برند که درس‌ها و سرفصل‌های تازه در وجود هنرجویانشان نهانیده شده است. با وجود این، بیشتر فراگیری‌هایی که به این شیوه انجام می‌گیرد سطحی خواهد بود.

کودک در این بین فرصت یافته است تا پیوندهایی برقرار کند.

بهترین مربی موسیقی در کرج کدام است؟

مربی باید پرسش‌هایی طرح کند که از کران‌های فهماندن می‌گذرند، در ابتدای کار آنچه بی‌تحرک است مسئله ما نیست. بلکه آنچه آغازگر است حرکت است. آنچه را که آدمی زاد را به حرکت درمی‌آورد و آنچه را که حرکتش را اقتضا می‌کند است. که توجه ما را بر می‌انگیزد.

‌مقصود ما همان چیزی است که به انسان مجال ایستایی نمی‌دهد و او را به پویندگی وا میدارد. کنون مهم‌ترین پرسش این است که کدام رهیافت‌ها را می‌توان دنبال کرد؟

کدام روابط به صورت متقابل برقرار می‌شود؟

آیا می‌توانیم رابطه‌ای بین حرکت درونی و حرکت بیرونی ساختارمند فرض کنیم؟

آموزش ساز پیانو

در مه ۱۹۷۷، گری کاسپارف، قهرمان شطرنج جهان، در مسابقه‌ای با رایانه‌ی دیپ بلو متعلق به شرکت آی بی ام شکست خورد. این شکست در برابر هوش مصنوعی در واپسین پیچ و خم‌های پایان سده پرسش‌ها

و مسئله‌های بسیاری برانگیخت.

معنای این پیروزی هوش مصنوعی در برابر انسان مجهز به هوش طبیعی چیست؟

آیا در آینده ماشین‌ها در زمینه‌های دیگر انسان را شکست می‌دهند؟

آیا می‌توان گفت که در بعضی حوزه‌ها جای آدمی زاد را می‌گیرند؟

کدام مولفه هوش انسان را از هوش مصنوعی متمایز می‌کند؟

تکنیک های بهترین آموزشگاه های موسیقی در کرج برای تدریس

تکنیک هر آموزشگاهی برای بهترین آموزشگاه موسیقی در کرج و یا برای بهترین شدن به عنوان آموزش برای تکنیک گیتار نیازمند تعریف کلمه تکنیک است. زیرا این عنوان بارها یا به نحو غلط به کار رفته و یا باعث سوء تفاهم شده است. شاید شنیده باشید. که می‌گویند فلان نوازنده‌ی گیتار تکنیک خوبی دارد و معنی آن حرف این است. که یا انگشتان چالاک و ماهری دارد و یا دارای توان خاصی در اجرای قطعه مشکل و معروفی است .

معمولا این اجرا کمی از سرعت واقعی که لازمه پیوستگی موسیقیایی است فراتر می‌رود . بتهوون در خصوص چنین تئوریهایی می‌گوید : تمام عقل و احساس این گروه از نوازندگان تکنیکی فدای تردستی انگشتان می‌شود . یک قرن بیش از تئوری بتهوون آهنگساز بزرگ دیگری به نام کوپرن درست همین‌گونه تفسیر می‌کند، اما با بیانی دیگر او با تمام وجود می‌گوید میخواهد با تمام وجود می‌گویم می‌خواهم قطعه قطعه مرا به حرکت و هیجان وادارد تا اینکه مبهوتم کند.

پس تکنیک از لحاظ معنی صحیح لغوی نه به معنای آن کشمکش پر کار و طولانی مثل صعود از کوه است. و نه مسابقه‌ای ورزشی با نوازنده‌ای معروف به قصد نرم‌تر یا سریع‌تر نواختن پاساژی. در این میان پر از واضح است. که به احساس موسیقایی نیز توجهی نشده است.

اساسا، تکنیک یعنی کنترل: کنترل طنین، صدا ف ریتم و سرعت، لگاتو و استکاتو دینامیسم و وسعت ( رجیستر صدا ) جمله بندی و آرتیکولاسیون.

پس کنترل، همیشه به طور خودآگاه توسط هوش موسیقایی هدایت می‌شوند. و چنین کنترلی بر جزئیات اجرا از ملزومات یک قطعه است. خواه این قطعه بلند باشد یا کوتاه، آسان باشد یا سخت، با سرعت تند نواخته شود یا کند فرقی نمی‌کند.

تسلط کامل بر یک قطعه می‌نماید که نوازنده به درجه‌ای رفیع از تکامل رسیده و تکنیک اساسی که به منزله شالوده حس موسیقایی واقعی می‌باشد را داراست .

بررسی بیشتر تکنیک های موسیقی

تکنیک هیچگاه پایان راه نیست اما وسیله‌ای است برای رسیدن به هدف نهایی. از سوی دیگر تمرین‌های نوازندگی اعمالی هستند که از ذهن شروع می‌شوند. تمرین‌های روزانه ماشینی و بیفکر، روند عقیم و اشتباهی است که اگر نگوییم هرگز اما به سختی تاثیرات سوء بعدی‌شان از ذهن پاک می‌شود.

هدف اصلی ما از ساخت بهترین آموزشگاه موسیقی در کرج شرح اصولی است که :

متضمن بهترین شیوه‌های نوازندگی گیتار و سایر سازها باشد.

آموزشگاه موسیقی آوادیس جزء بهترین آموزشگاه موسیقی در کرج می‌باشد و در حال توضیح دلایل حامی اصول نیز هست. این آموزشگاه موسیقی بهترین آموزشگاه موسیقی در کرج فقط تنها شامل متد نیست. کلمه‌ای که بدون هیچ توضیح و دلیلی به طور دائم استفاده می‌شود به طور کلی سعی بر این است که به متد، به عنوان راهنمای عملی و ضروری کار نگریسته شود پس متد سوای تئوری‌های عملی‌ای است که امروزه سخت به چشم نوازندگان گیتار و سایر نوازندگان عجیب به نظر می‌آید.

اما توضیح صاف و ساده‌ی هر چیزی اغلب نیازمند پاسخ‌گویی است، برای مثال می‌گوییم: البته واضع و مبرهن است و همه میدانند که فرق حرفه‌ای و اساتید در چه می‌باشد. به عبارت دیگر هر چیزی به طور ناگهانی به هنگام وقوع واضح و روشن است، حتی اسحاق نیوتون که دانشمندی با درجه هوشی بالا بود در اصل به وجود جاذبه شک نکرده بود تا اینکه سیبی به سرش اصابت کرد.

باز دور از عقل است که بپذیریم جاذبه‌ی زمین چنین پدیده دم دستی و آسانی باشد که بتوان آن را از ورای سپیده دم تاریخ شناخت و درک کرد.

با این وجود بدیهی است که توضیح دقیق یک پدیده به روشن شدن آن کمک می‌کند، افزون بر اینکه با وجود توضیحات موشکافانه و واضح باز هم معدود کسانی یافت می‌شوند که بتوانند مانند نیوتون از طریق حدسیات و منطق به جوابی برسند که او رسید.

معرفی بیشتر آموزشگاه موسیقی در کرج

آموزشگاه موسیقی آوادیس کرج به عنوان یک از بهترین آموزشگاه موسیقی در کرج شناخته می‌شود که به لطف خدا توانسته است. تا به امروز کنسرت‌های هنرجویی فراوانی را راه اندازی کند و کودکان، نوجوانان و جوانان بسیاری را به جایگاهی برساند که افرادی تکنیکی شوند. و تحویل جامعه موسیقی دهد که هم سرمایه‌ای برای این آموزشگاه و هم سرمایه‌ای برای جامعه موسیقی قرار گیرند.

پس لطف خدا شامل حال این آموزشگاه بوده و باعث خرسندی است. که بتوانیم هنرجویان بیشتری را توسط اساتید برتر موسیقی دانشگاه‌های کشور آموزش دهیم و قدمی خیر برای رشد آنان برداریم.

ما در آموزشگاه کار مشاوره را به صورت رایگان انجام می‌دهیم تا خانواده‌های عزیز چه برای خود و چه فرزندانشان بتوانند بهترین راه و برترین مسیر در انتخاب ساز و استاد خود را انتخاب نمایند.

آموزش گیتار در کرج – آموزش پیانو در کرج – آموزش تنبک در کرج

یکی از مهمترین اقدامات در شروع کلاس گیتار در کرج، انتخاب سبک مناسب است. شما باید بدانید چه سبکی را دوست دارید بنوازید. گیتار در سبک های مختلفی آموزش داده می شود و شما باید به سمت سبک موردعلاقه خود بروید.

انتخاب سبک، در گام های بعدی شما مانند پیدا کردن مربی یا دوره آموزشی مناسب موثر است. افرادی که علاقمند به آهنگ های ایرانی هستند، سبک پاپ برای آنها مناسب است. آموزش گیتار در کرج را در آموزشگاه موسیقی آوادیس فرا گیرید.

پیانو یکی از پرطرفدارترین ساز ها در سراسر جهان است و علاقمندان بسیاری را به خود جذب کرده است. بسیاری از افراد از همان سنین کودکی و نوجوانی به ساز پیانو علاقمند می شوند و به دنبال یادگیری آن می روند. پیانو یکی از کامل ترین ساز ها است و به آن لقب مادر ساز ها داده شده است چرا که می تواند محدوده بسیار گسترده ای از صدا ها را تولید کند.

اگر شما هم دوست دارید نواختن این ساز جذاب و پرطرفدار را یاد بگیرید، می توانید با شرکت در دوره آموزش پیانو در کرج در آموزشگاه موسیقی آوادیس ربه صورت مجازی و حضوری در کلاس آموزش پیانو شرکت کرده و تحت نظر مدرس حرفه ای آموزش ببینید.

آموزش تنبک در کرج، آموزشگاه موسیقی آوادیس در کرج با گردآوری بهترین اساتید ساز تمبک و سایر سازهای موسیقی و با فراهم آوردن محیطی آرام جهت آموزش تنبک در کرج در شهر کرج، به عنوان مناسب ترین محیط و آموزشگاه حرفه ای انواع سازها و ساز تمبک در استان البرز و شهر کرج شناخته شده است.

آموزش موسیقی کودک در آموزشگاه موسیقی آوادیس

آموزشگاه موسیقی آوادیس در کرج با داشتن اساتید مجرب در زمینه موسیقی کودک و همچنین روانشناسی موسیقی کودک و خود کودک می تواند کودک شما را برای شناخت موسیقی به صورت تخصصی و شناخت موسیقی مورد علاقه کودکتان کمک کند. کودکان با موسیقی آرام می شوند چراکه پژوهش های جدید نشان می دهد که موسیقی به همان اندازه که بر پدرو مادر کودک تاثیر می گذارد می تواند بر روی فرزندان آنها نیز موثر باشد. بنابراین پدر و مادری که خودشان از موسیقی گوش کرده و لذت می برند می‌توانند همین روش را برای آرامش بچه ها استفاده کنند.

اهمیت یادگیری موسیقی در سنین پایین سبب ایجاد شدن یک شاخه از موسیقی به نام آموزش موسیقی کودک در کرج شده است. کودکان دنیای متفاوتی دارند بنابرین برای یاد دادن موسیقی به کودک باید از روش های مخصوص استفاده کرد. تمامی ویژگی های کودکان را باید در نظر گرفت تا بتوان استعداد آن ها را در زمینه موسیقی شکوفا کرد.

آموزش هنگ درام در کرج

ساز هنگ درام ساز جدید و نوظهوری است که توجه تعداد زیادی از جوانان و نوجوانان علاقمند به عرصه موسیقی را به خود جلب کرده  است. آموزشگاه موسیقی آوادیس در کرج با بهره گیری از اساتید جوان و متبحر این رشته در فضایی امن و آرام به آموزش این ساز خارق العاده می‌پردازد.
همچنین آموزشگاه موسیقی آوادیس در کرج با مشاوره رایگان میتواند راهنمای کاملی برای خرید و آموزش هنگ درام این ساز جذاب و خوش صدا باشد. هر کلاس حدود سی دقیقه و به صورت خصوصی و هفته ای یک بار برگزار خواهد شد. حتی اگر این ساز اولین تجربه موسیقیای شما باشد با تلاش و پشت کار و تمرین فراوان میتوانید پیشرفت زیادی در یادگیری این ساز داشته باشید.

آموزش سنتور در کرج

سنتور، سازی اصیل با ریشه ای کاملا ایرانی است که سال های سال است از نیاکان ما به ما به ارث رسیده است. آموزش سنتور در کرج، نیازمند روش های اصولی و اساتید مجرب و تحصیل کرده این زمینه است. به همین منظور، آموزشگاه موسیقی آوادیس در کرج به عنوان مرجع برگزار کننده کلاس آموزش سنتور در کرج، با بهترین اساتید و متدهای آموزشی، در کنار شما عزیزان است.

آموزش کاخن در کرج

ساز کاخن یکی از سازهای نوظهور عرصه موسیقی است. که چند سالی ست در ایران نیز رواج یافته و طرفدارن زیادی نیز پیدا کرده است. از آنجاییکه آموزشگاه موسیقی آوادیس در کرج از کاملترین مجموعه های آموزشی در کرج می‌باشد. آموزش کاخن نیز در ساز و کار مجموعه آوادیس جایگاه ویژه ای دارد. که توسط اساتیدی مجرب و متخصص تدریس می‌شود. دورهای آموزشی این ساز زیبا را در محیط آرام و دلنشین آموزشگاه موسیقی آوادیس تجربه کنید و لذت ببرید.

آموزش دف در کرج

ساز دف یکی از سازهای دیرینه و با اصالت ایرانی است. امروزه ساز دف طرفداران زیادی پیدا کرده است. شاید در نگاه اول زدن دف کاری راحت بنظر بیاید و تصور کنید که براحتی و بدون آموزش اصولی می‌توان دف نواز حرفه ای شد. اما هرگز بدون آموزش و تمرین نمیتوانید دف نواز حرفه ای شوید. در آموزشگاه موسیقی آوادیس در کرج آموزش دف بسیار تخصصی آموزش داده می شود. شما عزیزان که به دف نوازی علاقه مند هستید می توانید با آموزشگاه موسیقی آوادیس در کرج تماس بگیرید.

آموزشگاه موسیقی در کرج

آموزشگاه موسیقی آوادیس در کرج با مدیریت هستی قمری زنگنه با هدف ارائه ی برترین و استاندارد ترین سیستم های آموزش موسیقی روز دنیا، فعالیت خود را آغاز نموده است.
هدف ما در آموزشگاه موسیقی آوادیس، آموزش موسیقی به صحیح ترین، جذاب ترین و مدرن ترین شکل ممکن می باشد که قطعاً این امر در سایه ی بهره مندی از اساتید حرفه ای، با تجربه، دلسوز و پر انرژی و همچنین محیطی آرامش بخش، مدرن و منظم و با برنامه ریزی های آموزشی مفید میسر گردیده است.
با اتکا به اعتماد شما هنرجویان و خانواده های هنر دوست آموزشگاه موسیقی آوادیس کرج زمین هم اکنون به یکی از قوی ترین و بهترین آموزشگاه موسیقی در کرج تبدیل گردیده است.

با ما تماس بگیرید:

۰۹۱۰۲۶۲۶۱۳۵

۰۲۶۳۴۲۱۴۳۳۳

۰۲۶۳۴۲۱۴۳۳۳

آموزش سه تار در آوادیس

 

دیدگاه کاربران
  • نغمه 5 مارس 2021

    سلام
    ما كه تو كرج زندگي ميكنيم چه گناهي كرديم كه يه استاد خوب براي پيانو نداريم،بعد ازكلي تحقيق بالاخره استاد خطيب زاده رو پيدا كردم كه فقط توي تهران تدريس ميكنن
    با اين شرايط كرونا هم كه نميشه با مترو رفت و امد…هزينه رفت امدم كه…
    تو رو خدا ازشون درخواست كنيد بيان كرج هم تدريس كنن

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با آموزشگاه موسیقی آوادیس