02634214333

آموزش ساز قانون در کرج

آموزش ساز قانون در کرج

آموزش ساز قانون در کرج که قانون یک ساز خوش اهنگ و قدیمی میباشد.  که هم بصورت تک نوازی و هم بصورت گروه نوازی از آن استفاده میشود. در موسیقی ملی ما نیز قانون جایگاه ویژه ای دارد. در کشور ترکیه مصر و ارمنستان نیز این ساز استفاده میشود. قانون که یکی از قدیمی ترین سازهای ایرانی است. توانايي بيان گوشه هاي موسيقي ايراني را دارد. قانون را باید سازی از اوایل اسلام دانست. نام ساز از واژة یونانی Kanon گرفته شده، که در آن زبان به مفهومم «قانون، قاعده» مصطلح است.

ترک‌ها، زمانی چند این ساز را فراموش کرده بودند، اما از زمان محمود دوم (۱۸۹۹-۱۸۰۸)، عمر افندی، آن را از شام به ترکیه آورد و به سرعت میان مردم رواج یافت. این ساز بشکل ذوزنقه قائم الزاویه میباشد. که برای نواختن ان از حلقه هایی از جنس برنج و نقره که در انگشت نشانه قرار میگیرد استفاده میشود و مضراب آن بسمت داخل دست میان حلقه و انگشت قرار میدهیم.

تدریس قانون در کرج

آموزشگاه موسیقی آوادیس به هنرجویان کمک بسزایی در آموزش ساز قانون کرده است. با داشتن محیطی ارام و همچنین اساتیدی مجرب این امکان را فراهم اورده است که هنرجویان بتوانند به بهترین نحو ممکن این ساز را فراگیرند.

کلاس قانون در کرج

 

ارتباط با آموزشگاه موسیقی آوادیس

شماره تماس : ۰۲۶۳۴۲۱۴۳۳۳ – ۰۲۶۳۴۲۱۴۳۳۴ 

تلفن همراه : ۰۹۱۰۲۶۲۶۱۳۵

ایمیل: musicavadis@gmail.com

اینستاگرام : avadis.academy

آدرس: کرج, جهانشهر- میدان سپاه بلوار جمهوری- کوچه شهید جدیدی- پلاک ۲۸

واتس آپ 

آموزش سنتور در کرجآموزش پیانو در کرجآموزش موسیقی کودکانآموزش ساز کلاسیک در کرج

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با آموزشگاه موسیقی آوادیس